1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram Yeni Test Özelliği Çok Beğenildi

Instagram'ın Yeni "Test" Çıkartma Özelliğini Kullanıcılar Çok Beğendi

Instagram Yeni Test Özelliği Çok Beğenildi
+ - 0

Instagram’ın Yeni “Test” Çıkartma Özelliğini Kullanıcılar Çok Beğendi

Instagram’ın Aldığı Son Güncellemeler İle Çıkartmalar Bölmesine Eklene Bu Yeni “Test” Özelliği Çok Tutuldu ve Herkesi Mutlu Etti Uzun Zamandır Bir Yenilik Bekleyen Kullanıcılar Bu Özelliği Beğendiler.

Instagram Bu Sefer Kullanıcılarına Daha Önceki 2 Seçim Özelliği Olan “Anket” den Daha Farklı Bir Özellik Getiriyor 4 Farklı Seçenek Sunuyor ve Doğru Cevabı Hesabın Sahibi Belirliyor Bir Bakıma “Test” Sorusu Gibi Oluyor Ki Zaten Özelliğin İsmi’de “Test” Olarak Belirlenmiş.

Bu Özelliği Nasıl Kullanırım ?

Instagram Uygulamasına Girin Ardından Hikaye Paylaşma Ekranına Geldikten Sonra Bir Fotoğraf Çekin Sonra Çekilen Resme “Çıkartma” Ekleme Bölmesini Açın Oradan “Test” Yazan Seçeneğe Dokunun Sonra Bu Menüyü Resmin Üzerinde İstediğiniz Noktaya Yerleştirin.

Bu Menüye 1. ve 2. Alanlara Bilgi Girdikten Sonra Altında “Ekle” Butonu Çıkacaktır 4 Farklı Seçeneğe Kadar Ekleme Alanı İzniniz Var Sonrası Şimdilik Mevcut Değil İsterseniz Bu Menü’nün Rengini Yukarıdaki Boya Paletin’den Değiştirebilirsiniz.

Bu İşlemleri Yaptıktan Sonra Geriye Sadece Yaptığınız Test’deki Doğru Cevabı Seçmek Kalıyor Bunuda Yaptıktan Sonra Hikayenizi Kullanıcılarla Paylaşabilir ve Cevapların Gelmesini Bekleyebilirsiniz :)

Yorum Yap