iPhone XI’dan Yeni Sızıntı Bilgiler !
  1. Anasayfa
  2. Donanım

iPhone XI’dan Yeni Sızıntı Bilgiler !

Apple'nin Yeni Modeli Olan iPhone XI'dan Yeni Görüntüler ve Bilgiler Ortaya Çıktı !

1

Apple’nin Yeni Modeli Olan iPhone XI’dan Yeni Görüntüler ve Bilgiler Ortaya Çıktı !

Apple Şirketinin Son Çıkardığı X Serisi Modellerinden Beklediği Rakamlarda Satış Elde Edemeyince Bu Seferki XI Modelinde Büyük Bir Yenilikle Beklentilerini 2 Katına Çıkarmayı Düşünüyor.

Sızdırılan Bilgilere Göre XI Modelinin Demo Sürümünün “Settings” Ayarlar Menüsü Ortaya Çıktı Menüde Beklenilenin Aksine Siyah Bir Tema Mevcut ve Tasarımı Biraz “iPhone X” Modelini Andırıyor.

Bu Modelde Önceden Yayınladığımız Yazıdaki Sızıntı Bilgi Doğrulanıyor Apple XI Modelinde 3 Kamera ve 1 Flash Bulunuyor ve Bunlar Bir Kare Çerçeve İçerisinde Yer Alıyor.

Önceki iPhone XI Haberimize Göz Atmak İçin Tıklayınız.

Apple iPhone XI Modelinde Birçok Yenilik Yaparak Kaybettiği Kullanıcılarını Geri Kazanmayı Planlıyor Bu Yeniliklerin Arasında En Çok Öngörüleni de Yapay Zekayı 2 Katına Çıkarması Olarak Bekleniyor.

Yani Kullanıcıların Telefonu Eline Alınca Önceden O Saatlerde Yapmış Olduğu İşlemleri Yapay Zeka Kayıt Edecek ve Diğer Günlerde İse O Saatlerde Kullanıcı Telefonu Eline Alınca Yapmak İstediği İşlemleri Hızlı Bir Menü Şeklinde Kullanıcıya Sunacak.

2019 Yılı İçerisinde Tanıtılması Beklenen iPhone XI’nın Teknik Özellik veya Tasarım Gibi Konularda Apple Tarafından Herhangi Bir Açıklaması Mevcut Değil.

KAYNAK: https://www.hasankaymak.de

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Вообще то выпуск новых iphone ожидается и точка!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir