Samsung Galaxy A Serisinin En Yeni Modeli A70
  1. Anasayfa
  2. Mobil

Samsung Galaxy A Serisinin En Yeni Modeli A70

Samsung Galaxy A Serisinin En Yeni Modeli Olan A70'i Tanıttı

0

Samsung Galaxy A Serisinin En Yeni Modeli Olan A70’i Tanıttı

Güney Kore Merkezli Şirket Samsung Galaxy A Serisinin En Yeni Modeli Olacak Olan A70 Modelini Tanıtıma Çıkardı Cihazın Şık Tasarımının Yanında Ön Görülen ve Dikkat Çeken Özelliği 3’lü Arka Kamerası Oldu.

Samsung’un Bu Modeli İçin Samsung Electronics CEO’su ” Galaxy A70 Modelini Geliştirmemizdeki Amaçlardan Birtanesi Günümüzde İnsanlar Mobil Cihazlar İle Çok Fazla Vakit Geçiriyor Bu Nedenle İnsanlar Mobil Cihazlar İçin Hem Performans Hemde Dış Görünüş İstiyor Bunun İçin Bizde Galaxy A70 Modelini Geliştirdik ” Dedi.

Tasarım ve Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy A70 Modelinin Ekran Tasarımında 6.7″ – 1080×2400 Pixels Bir Tasarım Görüntüleniyor Bu Ekranın İçerisinde Yer Alan Android 9 Bir İşletim Sistemi ve Bunu Çalıştırabilmesi İçin İçerisinde Octa-core (2×2.0 GHz & 6×1.7 GHz) Hızında Bir İşlemci Barındırıyor.

Bu İşlemci ve Ekrana Güç Veren Hızlı Şarj Destekli USB Type-C Girişli 4500mAh Li-Po Batarya Bulunuyor. A70 Modelinde Super AMOLED Ekran One UI Desteği Gece Modu Sayesinde Gece Kullanımda Göz Yormayan Bir Performans Sergiliyor.

Galaxy A70’in İçerisinde Bulunan Parmak İzi Sensörü Ekranın İçerisine Konumlandırılmış Bir Şekilde Geliyor.

Galaxy A70 Yapay Zeka Destekli Arka Kamerasında 32MP Ana Kamera + 8MP Geniş Açı Destekli Lens ve 5MP Derinlik Sağlayan Lens Ön Kamerasında İse 32MP HDR – 1080p&30fps Konumlandırılmış Şekilde Geliyor.

Ayırca Galaxy A70 Bluetooth 5.0 Desteği , NFC Desteği ve 2G / 3G / 4G (LTE) Ağ Standartlarınıda İçerisinde Barındırıyor.

Galaxy A70’in 6GB – RAM-(Bellek) 128GB Depolama Alanı ve 8GB – RAM-(Bellek) 128GB Depolama Alanı Olmak Üzere 2 Adet Çeşidi Sunuluyor Cihazın 512GB’a Kadar Destekli MicroSD Kart Girişi Bulunuyor.

KAYNAK: https://www.gsmarena.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir