Call Of Duty – Modern Warfare 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Call Of Duty – Modern Warfare 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

0

 Aksiyon ve savaş oyunu serisi Call Of Duty, yeni oyunu Modern Warfare 3 ile hikayeyi genişletmeye devam ediyor. Oyunun çıkış tarihi açılandı. Aynı zamanda oyuna ait kısa bir fragman da yayınlandı.

Activision, yeni bir COD oyunun yolda olduğunu ve yıl bitmeden çıkış yapacağını resmi olarak açıkladı. Modern Warfare 3 ismini alacak oyun 10 Kasım 2023 tarihinde piyasaya sürülecek oyunun hem PC hem de oyun konsolları için aynı anda çıkış yapması bekleniyor.

Yeni COD oyunun yapımcılığını COD WW 2, COD Vanguard gibi önemli yapımların altına imza atan Sledgehammer Games yapacak. Oyun bir önceki Modern Warfare oyunun hikayesinin devamını işleyecek.

DLC Olması Bekleniyordu

Modern Warfare 3’ün aslında DLC olarak Modern Warfare 2’ye eklenmesi yönünde büyük bir beklenti mevcuttu. Lakin Activision, bu beklentileri aşarak hikayeyi yeni bir oyuna taşımış oldu.

Oyunun yayınlanan ilk fragmanında dikkat çeken detayların başında daha önceki COD oyunlarında yer alan ve oyuncular tarafından oldukça sevilen Captain Price karakterinin de oyunda yer alıyor olması.

Fragman oynanış hakkında herhangi bir bilgi vermiyor, yalnızca oyunun çıkış tarihini içeriyor.

Hangi Platformlara Çıkış Yapacak?

Activision, oyunun hangi platformlara çıkış yapacağı hakkında bir açıklama yapmadı ancak tüm platformlar için oynamaya hazır hale getirilmesi bekleniyor. Beta sürecine ise en geç Ekim ayında geçiş yapılması gerektiği ifade ediliyor.

Önümüzdeki günlerde yapımcı şirketin daha uzun bir fragman ile oynanış videosu yayınlaması ve oyuncuların akıllarındaki soru işaretlerini gidermesi bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir