1. Ana Sayfa
  2. İlginç Teknoloji

SOMFY Akıllı Termostat İle Düşük Fatura, Yüksek Konfor ..!

Evden uzaklaşırken sıcaklık düşsün, yaklaşırken yükselsin, Kombinizi uzaktan kumanda edin SOMFY Akıllı Termostat

SOMFY Akıllı Termostat İle Düşük Fatura, Yüksek Konfor ..!
+ - 0

Evden uzaklaşırken sıcaklık düşsün, yaklaşırken yükselsin, Kombinizi uzaktan kumanda edin SOMFY Akıllı Termostat

Birçok kişi, hem kışın yaşam alanlarını ısıtacak hem de doğal gaz faturalarından tasarruf etmelerini sağlayacak bir çözüm arıyor. Bu konudaki en ideal çözümü ise ev otomasyonu ve akıllı ev sistemlerinin öncü markası Somfy sunuyor. SomfyAkıllı Termostat, üstün özellikleri ile hayata konfor katarken doğal gaz faturanızı düşürerek ısınma giderlerinizden tasarruf etmenize de yardımcı oluyor.

Kombinizi Uzaktan Kumanda Edin

Somfy Akıllı Termostat ile kullanıcılar, şimdi ev ya da iş yerlerindeki kombilerini uzaktan kontrol edebiliyor. Birçok kombi markasıyla uyumlu olan akıllı termostat, ayrıca yerden ısıtma sistemleriyle de kullanılabiliyor. Ürünün akıllı telefon uygulaması sayesinde, ekstra bir kontrol ünitesine gerek kalmadan ısı seviyesi istenilen senaryoya göre ayarlanabiliyor.

SOMFY-Akilli-Termostat-3

Sıcaklık ve Nem Kontrolü İle İdeal Konfor

Akıllı termostat, sıcaklık sensörü ve nem sensörü içeriyor ve hissedilen sıcaklığı isteğinize en yakın seviyeye getirmenize yardımcı oluyor. Bu sayede evinizde ya da ofisinizde en iyi konfor seviyesini sağlamanıza yardım ederken, faturalarınızı minimize etmenize de destek oluyor.

Kişiye Özel Tavsiyeler

Evinizin enerji performansını, yaşadığınız bölgenin iklim koşullarını ve alışkanlıklarınızı analiz eden akıllı termostat, kişiye özel öneriler sunarak enerji tüketimini kontrol etmenizi ve tasarruf gerçekleştirmenizi sağlayabiliyor. Evin sıcaklığını hep istediğiniz seviyede tutarken, faturanızı da düşürerek bütçenize destek oluyor. Ayrıca, evinizde açık bir yer (Pencere, Kapı Vb.) tespit ettiğinde ısıtmayı geçici olarak durdurarak sizi uyarıyor.

SOMFY_Akıllı_Ev_Kisiye_Ozel_Tavsiyeler

Evden Uzaklaşırken Sıcaklığı Düşürün Yaklaşırken Evinizi Isıtmaya Başlayın

Somfy Akıllı Termostat, kendini otomatik olarak sizin günlük programınıza da adapte ediyor. Coğrafi konum özelliği aktifleştirilerek siz evden uzaklaştığınızda sıcaklığın düşmesi ve yaklaştığınızda tekrar yükselmesi sağlanabiliyor. Diğer yandan akıllı termostat, zaman ayarlamasıyla istediğiniz saatlerde otomatik olarak sıcaklığı artırıp azaltabiliyor. Akıllı telefon uygulaması ile de evin sıcaklığı her an istenilen yerden ayarlanabildiği gibi, önceden yapılan programlamalarda tekrardan düzenlenebiliyor.

SOMFY Akıllı Ev Sistemleri Ürünlerinden Satın Almak, Ürünler Hakkında Bilgi Almak, Teknik Destek Ekibi İle İletişime Geçmek veya Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Buradan SOMFY Akıllı Ev Sistemleri Resmi Sayfasına Gidebilirsiniz.

KAYNAK: SOMFY Akıllı Ev Basın Bülteni

Yorum Yap